Finančná správa aktualizovala Daňový kalendár na rok 2022

Klientom finančnej správy už nemusia ujsť žiadne dôležité termíny. Vďaka kalendáru budú mať daňovníci prehľad o všetkých dôležitých termínoch.

04.01.2022 10:40
účtovníctvo dane, daňová evidencia, financie,... Foto:
Ilustračné foto.
debata

Aktualizovaný Daňový kalendár na rok 2022 je už dostupný na portáli finančnej správy. Naplnený je dôležitými daňovými a colnými udalosťami na tento rok. Návštevníci portálu finančnej správy sa k nemu dostanú cez sekciu Elektronické služby.

Prostredníctvom kalendára si môžu pozrieť nadchádzajúce udalosti, ako sú napr. termíny na zaplatenie dane, či podanie kontrolného výkazu. Klienti si následne môžu zvoliť filtre (napr. obdobie, druhy dane) a následne si pozrieť iba tie udalosti, ktoré sa ich týkajú. Aj touto pomôckou už niekoľko rokov finančná správa pomáha klientom zorientovať sa v dôležitých termínoch.

Daňový kalendár nie je dostupný len prostredníctvom portálu finančnej správy. Používatelia si ho môžu importovať napríklad aj do svojho kalendára v telefóne. Na prístup z iných aplikácií je potrebné použiť nasledujúcu adresu https://calendar.google.com/…ic/basic.ics a vložiť ju do ľubovoľného programu na prácu s kalendárom, ktorý podporuje formát ical.

debata chyba
Viac na túto tému: #dane #kalendár #Finančná správa
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy