Skráťte si cestu k podnikaniu

Od pondelka začnem behať. Prihlásim sa na nemčinu. Poznáte to, však? Obmedzím sladkosti. Alebo si založím živnosť... Vykročiť z komfortnej zóny je prvé víťazstvo, lebo pochybnosti brzdia akékoľvek plány. Ale ak máte pri sebe oporu, ktorá vás v každej chvíli podrží, svoje ciele dosiahnete ľahšie.

03.06.2024 00:00
thumbnail shutterstock 1237494658, pr, nepouzivat Foto:

Vzdať sa zamestnaneckých istôt a vrhnúť sa na vlastné podnikanie, to chce odvahu. Mám našetrené dosť, kým sa biznis rozbehne? Uspejem a získam vytúženú nezávislosť? Ako trh prijme moje služby? Áno, začiatok nebýva bez zakopnutí. Aj prvé detské kroky boli neisté, ale s pomocou najbližších ste to zvládli. Cvičenie vo fitku tiež nie je dokonalé hneď, no dobrý tréner dohliadne, aby bolo správne a neublížili ste si. S podnikaním je to podobné. Spoľahlivý, dôveryhodný partner pomôže zdolať počiatočné nástrahy a bude nablízku aj v ďalších etapách vášho biznisu.

Chcete podnikať alebo ste už začali, stále je však veľa vecí, ktoré musíte vybaviť? Treba myslieť na každý detail. Stresuje vás, koľko času to zaberie? Založenie firmy, účtovníctvo, marketing, web, e-shop, logistika, vzdelávanie, financovanie? To všetko sa dá zvládnuť celkom rýchlo a efektívne, takpovediac pod jednou strechou. Je jedno, či otvárate servis telefónov, reštauráciu, alebo spúšťate výrobu elektro bicyklov. Tatra banka okrem finančných služieb poskytuje aj užitočné možnosti na uľahčenie začiatku podnikania.

Odborní partneri banky vám pomôžu založiť živnosť alebo eseročku a zapísať ju do obchodného registra. Poradia s výberom optimálneho riešenia pre fakturáciu a správu účtovných dokladov. Odporučia šikovného marketéra, správcu sociálnych sietí, tvorcov webových stránok, e-shopov, online analytikov či poskytovateľov hostingu. Nasmerujú na vhodného prepravcu alebo prenajímateľa skladov. Všetci sú overení a ich profesionalita garantovaná. Navyše, ako klient formou zliav alebo refundácií na spolupráci banky s partnermi len získate. Doteraz takéto služby využilo viac ako 5 000 klientov. Zoznam poskytovateľov, služieb a informácie o výhodách v balíku riešení pre uľahčenie podnikania nájdete na stránke Tatra banky v sekcii Business. Z pohodlia domova, zrozumiteľne a jednoducho si skrátite cestu k vlastnému biznisu.

thumbnail SBB TYPO 800x450px, pr, nepouzivat

Tatra banka vznikla v roku 1990 a týmto názvom nadviazala na úspešnú históriu svojej predchodkyne. Dnes patrí k dominantným hráčom na trhu. Okrem poskytovania bankových služieb sa aktívne angažuje aj v spoločenskom, vedeckom a kultúrno-umeleckom dianí. So 70 pobočkami, 6 firemnými centrami a sieťou 363 bankomatov pokrýva celé územie Slovenska.

Je dlhoročným lídrom v moderných finančných službách a inováciách. Spomedzi všetkých bánk na domácom trhu jej dôveruje najviac korporátnych zákazníkov. Aj v neľahkom období pandemickej krízy, hospodárskej recesie a zvýšených cien energií stúpol od roku 2019 ich počet o 6 %. V roku 2022 dosiahla významný historický míľnik, keď počet klientov prekročil jeden milión. Tatra banka venuje veľkú pozornosť inováciám uľahčujúcim život. Väčšinu operácií dokážete vyriešiť v mobilnej aplikácii alebo na linke DIALOG Live. Počet nevyhnutných návštev pobočiek teda výrazne klesol, čo šetrí čas aj peniaze. Za poskytované finančné služby a implementáciu digitálnych riešení získala viacero prestížnych cien a je svetovo najoceňovanejšou slovenskou bankou.

Chcete podnikať v malom, popri zamestnaní, alebo máte tie najvyššie ambície? Smelo do toho! Tatra banka dáva slobodu všetkým dobrým nápadom. Pomôže s rozbehnutím firmy, s financovaním rastúceho biznisu aj preklenutím horšieho obdobia. Je spoľahlivým a dlhodobým partnerom pre akýkoľvek podnikateľský zá­mer.

Začnite podnikať s Tatra bankou (tatrabanka.sk)

chyba