Sú letné dovolenky reálne? Aké budú ich ceny? Poradíme, čo už s kúpenou dovolenkou

, 15.04.2020 00:30

Ako to bude s dovolenkou? Plánovať, rezervovať si pobyty, alebo čakať, či sa vôbec bude môcť v lete cestovať aj inam ako na Slovensku? A čo majú robiť tí, ktorí si letnú dovolenku kúpili ešte pred koronakrízou?

V prípade, že máte kúpený first minute, čakajte. Ak sa cestovať nebude dať, cestovné kancelárie vám musia vrátiť peniaze, zmeniť termín, alebo dať voucher na iný pobyt napríklad budúce leto. Ak si pre istotu chcete rezervovať ubytovanie, ide to najlepšie cez Booking, storno je bezplatné až do 24 hodín pred príchodom.

To sú len dve rady, ktoré sme vybrali z aktuálnej epizódy relácie Ide o peniaze, kde sme o dovolenkách a stornopoplatkoch hovorili s cestovateľkou a blogerkou, ktorú mnohí poznajú pod menom Janka Travelhacker.

Pozrite si aj podrobný návod Čo robiť s letenkami, ubytovnaím a dovolenkami počas pandémie korony.

Ide o peniaze: S cestovateľkou Jankou Travelhacker o tom, ako neprísť o peniaze za dovolenky v čase pandémie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#storno #pandémia #letná dovolenka #koronavírus #Ide o peniaze #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku