Chcete pracovať v Rakúsku, Nemecku či Holandsku? Zamestnanie ponúkne burza práce

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny zajtra (10. októbra) organizuje Rakúsko – nemecko – holandský deň, na ktorom budú zamestnávatelia ponúkať prácu v týchto krajinách.

09.10.2019 12:41
debata
Ilustračné foto. Foto: SHUTTERSTOCK
dátum, kalendár, čas, zmena poisťovne, poistenie, poisťovňa, Ilustračné foto.

Burza práce sa uskutoční v Bratislave v Galérii Umelka, Dostojevského rad 4533/2 od 9,00 h do 17,00 h.

Na burze práce 28 zamestnávateľov z Rakúska, Nemecka a Holandska ponúkne pracovné miesta z oblasti hotelového sektora a gastronómie, stavebníctva, informačných technológií, dopravy či voľné miesta pre pomocných pracovníkov. Súčasťou burzy je bezplatné poskytovanie poradenstva o podmienkach zamestnania v týchto štátoch, o živote v týchto krajinách s dôrazom na zdravotné a sociálne zabezpečenie a ďalšie aspekty bežného života. Všetky voľné pracovné miesta sú zverejnené a priebežne aktualizované aj na pracovnom portáli www.eures.sk.

Zaujímavosťou je, že popri „onsite“ akcii, bude burza práce prebiehať aj „online“. Znamená to, že klienti, ktorí nemôžu prísť osobne, sa môžu o prácu zaujímať online cez aktívny odkaz na stránke www.eures.sk a zároveň sledovať celý priebeh burzy práce ako i prednášky cez živé vysielanie (livestreaming).

Uchádzači o zamestnanie vedení v evidencii úradov práce môžu využiť príspevok na uhradenie časti preukázaných cestovných výdavkov.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

debata chyba
Viac na túto tému: #práca #zamestnanie #Ústredie práce #ponuka práce
Flowers