Rozširujeme náš tím. Hľadáme nového grafika

Si kreatívny, trpezlivý a rád vytváraš veci, ktoré lahodia oku? Hľadáme práve teba. Pridaj sa k nám!

03.04.2023 10:01
hladame grafika Foto:
debata

OUR MEDIA SR a. s. vydáva slovenský denník Pravda – najpredávanejší mienkotvorný denník na Slovensku a prevádzkuje webové portály pravda.sk, varecha.sk, mediaklik.sk, birdz.sk. Hľadáme grafika, ktorý zapadne do nášho tímu.

Náplň práce

  • Zalamovanie inzertných podkladov a vytváranie printových zadaní
  • Príprava marketingových a obchodných materiálov
  • Príprava promo materiálu na sociálne siete a webové stránky
  • Spoluúčasť na tvorbe súťaží a čitateľských akcií

Programy, ktoré musíš ovládať

  • InDesign
  • Photoshop
  • Illustrator
  • Acrobat

Schopnosti a znalosti

  • Kreatívne myslenie
  • Samostatnosť
  • Drive a ochota byť nápomocný/á
  • Grafické cítenie
  • Slovenský jazyk a gramatika na vysokej úrovni
  • Zmysel pre humor
  • Dochvíľnosť
  • Veľkou výhodou je, ak ovládaš základné znalosti HTML a CSS: nepotrebuješ vedieť programovať, ale potrebuješ vedieť, ako fungujú technológie za webom/emailom

Čo ti ponúkame

  • plat od 1400 € (výška platu závisí od praxe a znalostí uchádzača)
  • možnosť práce na TPP aj na živnosť
  • práca v atraktívnom modernom prostredí novej budovy TOWER 5
  • prácu v najčítanejšom mienkotvornom denníku a v TOP spravodajskom webe na Slovensku
  • veselý a priateľský kolektív
  • časová flexibilita
  • možnosť čiastočne pracovať aj z domu po dohode s nadriadeným
  • firemné raňajky, večierky a teambuildingy
  • zamestnanecké benefity vo forme firemných raňajok, letného osvieženia, vianočných darčekov a pod.
  • pestrý pitný režim (káva, čaj…)
  • možnosť profesijného rozvoja prostredníctvom kurzov, konferencií a workshopov
  • spolupráca s odborníkmi a kolegami zo zahraničných médií (napr. Financial Times, BBC…)
  • moderne zmýšľajúce médium s orientáciou na progres

Požiadavky na zamestnanca

  • prax s tvorbou grafiky

Vzdelanie v odbore

  • min. stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk – výborná znalosť gramatiky je veľkou výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Vydavateľstvo OUR MEDIA SR je mediálny dom, ktorý vydáva najpredávanejší mienkotvorný denník Pravda s viac ako 100-ročnou históriou. Okrem toho prevádzkuje spravodajský portál Pravda.sk, ktorý patrí do TOP 5 spravodajských portálov na Slovensku.

Do portfólia vydavateľstva patrí aj najväčší kulinársky portál Varecha.sk a najnavštevovanejší mediálny portál Mediaklik.sk. Od januára pribudol aj športový portál Športweb.sk, ktorý patrí k TOP 3 športovým webom. Úspešnou podstránkou je aj Auto.Pravda.sk, ktorý je TOP 1 medzi auto-moto webmi.

Kontaktná adresa

Svoj životopis môžete posielať na: kariera@ourmedia.sk;
kontaktná osoba: Mgr. Lucia Zelinková

debata chyba
Viac na túto tému: #práca #grafik #Práca a kariéra