Bulharské Čierne more predstavia na fotkách

11.04.2018 11:30
fotovystava
Výstava predstaví morské krásy Bulharska. Autor:

Vo štvrtok 12. apríla sa v Bulharskom kultúrnom inštitúte uskutoční fotovýstava Margarity Cvetkovej a Radiona Stoeva Nálady z bulharského Čiernomoria.

Výstava začne o 17:30 v priestoroch inštitútu na Jesenského 7 v Bratislave.

Margarita Cvetkova je trénerka a konzultantka v oblasti osobného rozvoja. Jej skutočnou záľubou je však umelecká fotografia prírodných objektov. Fotografiu vníma ako zdroj inšpirácie, povzbudenie sebavyjadrenia a rozvoj tvorivých schopností. Píše vlastný blog a má stránku na Facebooku – Medzi nebom a zemou (Between Sky and Earth), kde publikuje svoje fotky a texty.

Radion Stoev vyštudoval archeológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Venuje sa prekladom z českého a slovenského jazyka a spolupracuje s turistickými a cestovnými agentúrami v Česku a na Slovensku. Fotografii a videu sa venuje už od svojich školských rokov, zúčastnil sa niekoľkých študentských výstav. Svoje fotografie prezentoval v Sofii, Plovdive a Prímorsku. Má vlastný kanál o tvorivých videoklipoch na YouTube.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#výstava #seniori #Bulharsko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku