Smolenický zámok ukáže návštevníkom strašidlá

24.10.2018 10:00
Strasidla na zamku zdroj foto OZ Karpatos  3
Smolenický zámok ponúkne posledný októbrový víkend výnimočnú atmosféru. Autor:

Posledný októbrový víkend chystá Smolenický zámok zábavné podujatie so strašidlami. Pripravilo prehliadky v dobových kostýmoch s náležitou dávkou adrenalínu.

Ide o štvrtý ročník podujatia, určeného všetkým starším ako šesť rokov. Počas soboty bude Smolenický zámok verejnosti sprístupnený od jedenástej do desiatej večer, v nedeľu od desiatej do siedmej. Organizátori sľubujú do detailov vycibrené kostýmy, hojne vyzdobené priestory, a predstavenia v podaní talentovaných hercov a tanečníkov. Počas víkendu by mali ožiť rozprávkové postavy, ktoré vytvoria vzrušujúcu atmosféru.

Prehliadky priestorov budú začínať každých 20 minút, v jednej skupine však môže byť len limitovaný počet osôb. Lístky sú v predaji vždy na konkrétny deň a čas. Stoja šesť eur, pre deti a postihnutých štyri eurá.

Okrem prehliadky je pripravená aj lukostreľba, maľovanie tváre, remeselný trh i ďalšie sprievodné akcie. Pre motoristov budú v obci záchytné parkoviská označené informačnými tabuľami.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#prehliadka #strašidlá #smolenický zámok #voľný čas seniorov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku