Vyskúšajte čaro rozšírenej reality, ktoré ponúka aplikácia Gašparík

Gašpárky, párky so živou etiketou. Rodinná spoločnosť Gašparík pôsobí na trhu už skoro tridsať rokov. Za ten čas sa jej podarilo dosiahnuť veľa úspechov a jedným z nich sú práve prvotriedne párky Gašpárky.

17.06.2024 00:00
image0, pr, nepouzivat

Gašpárky vás zaujmú pestrofarebným obalom, z ktorého sa usmieva veselý Gašpárok, a sú určené nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých, ktorí radi nakupujú kvalitné potravinárske výrobky. „Obsahujú 98% kvalitného mäsa, navyše sú, tak ako všetky párky, ktoré produkujeme, bezlepkové, sú teda vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na lepok. Sú ručne spracované, varené v pare a údené na bukovej štiepke a bez pridaných éčok. Vybrať si môžete z dvoch druhov, obľúbené klasické Gašpárky a druhé rovnako populárne Gašpárky so syrom, “ vysvetľuje Nikoleta Gašparíková.

„Pri všetkých našich produktoch, a teda aj pri párkoch Gašpárky, sa pravidelne vykonáva degustácia výrobku, kde sa zameriavame na senzorické vlastnosti výrobku ako vôňa, chuť a konzistencia. Naším cieľom je zabezpečiť, aby boli produkty štandardné a dodržiavala sa stanovená receptúra,“ dodáva. A ako celý nápad vznikol? „Prvotná bola myšlienka, že pomenovanie detské párky nevyznieva vábne, nie sú predsa vyrobené z detí. Chceli sme teda dať párkom meno, ktoré by bolo ľahko zapamätateľné a vtipné. A tak slovnou hračkou s názvom našej spoločnosti vznikli Gašpárky. K názvu sme potrebovali aj postavičku, ktorá by značke dodala tvár, a tak vznikol náš Gašpárok,“ hovorí pani Gašparíková.

Zažite kúzlo rozšírenej reality

Gašpárky sú okrem vysokej kvality a skvelej chuti nositeľom ďalšej pridanej hodnoty, a to zážitku vo forme ,,živej etikety“. ,,Pred rokmi sme boli prví, ktorí priniesli na trh paštéty v skle, a v tomto trende pokračujeme, keďže „živú etiketu“ ponúkame ako jediný na Slovensku,“ hovorí pani Gašparíková. Kúzlo rozšírenej reality môžete zažiť aj vy, stačí na to len aplikácia Gašparík, ktorá je zadarmo dostupná na App Store alebo na Google Play. Potom už zostáva len namieriť smartfón na etiketu a Gašpárok bude priamo pred vami a povie vám riekanku. ,,Je to naozaj zážitok, z ktorého majú radosť nielen deti, ale aj dospelí. Okrem toho po skončení máte možnosť prekliknúť sa na našu stránku, kde každý desiaty vyhráva tričko,“ dodáva. Spoločnosť Gašparík je tak dôkazom toho, že moderné multimediálne technológie sa dajú využívať aj v potravinárskom priemysle. Gašpárky si môže vychutnať skutočne každý, pretože sú dostupné v obchodných reťazcoch po celom Slovensku.

O spoločnosti Gašparík

Spoločnosť Gašparík je najznámejšia sieť špecializovaných mäsových predajní v Západoslovenskom kraji, čo nedávno potvrdil aj prieskum agentúry 2muse. Zároveň je v celoslovenskom rámci lídrom kvality, čo potvrdzuje aj vysoký predaj produktov Gašparík v zahraničných reťazcoch. "Mnohé výrobky získali ocenenia na medzinárodných výstavách a ich kvalita prekročila hranice nielen regiónu, ale aj Slovenska. Naším najvzdialenejším odberateľom je obchodná sieť v Litve,“ hovorí majiteľ a zakladateľ spoločnosti pán Róbert Gašparík.

„Filozofia firmy je od začiatku zameraná na kvalitu a čerstvosť. S tým ide ruka v ruke aj štandardizácia mäsa a mäsových výrobkov. Pretože len vtedy si udržíme spokojného zákazníka, ak výrobok chutí rovnako o týždeň, o mesiac aj o rok,“ dodáva pán Róbert Gašparík. Vo svojich predajniach ponúka vlastné mäsové výrobky ako šunky, párky, klobásky, zabíjačkové špeciality, slaninku, masť, paštéty, hotové jedlá v skle aj lahôdky studenej kuchyne.

Všetky produkty sa vyrábajú priamo v Trnave vo veľkom novom areáli, do ktorého sa firma presťahovala roku 2020. Nové priestory a výrobné technológie spĺňajú najprísnejšie hygienické a technologické štandardy, o čom svedčí, že firma Róbert Gašparík – mäsovýroba, s. r. o., je držiteľom certifikátu IFS.

chyba