Ako si vybrať dobrého advokáta? Koľko stoja jeho služby? A čo ak na neho nemáte?

, , 29.05.2020 00:30

Možno ste mali doteraz šťastie, súdy ste videli iba zvonku, máte dobrých susedov a rodinu, ktorá sa neháda o majetky. Ale čo ak raz budete potrebovať advokáta?

Ako si nájsť dobrého právnika a koľko služby advokátov stoja? O tom v dnešnej relácii Ide o právo hovoríme s Janou Alušíkovou z advokátskej kancelárie Malata, Pružinský, Hegedüš & Partners s. r. o.

Ide o právo - o výbere a službách právnikov s advokátkou Janou Alušíkovou.

V závere relácie odpovedala Jana Alušíková aj na čitateľské otázky. Budeme tak robiť každý piatok. Ak máte nejaký problém, týkajúci sa práva, a neviete si poradiť, napíšte nám na online@pravda.sk, možno práve na vašu otázku naši hostia nabudúce odpovedia. Nemusia sa týkať témy, ktorú ste sledovali práve teraz.

Pripravené v spolupráci s advokátskou kanceláriou Malata, Pružinský, Hegedüš & Partners s. r. o.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jana Alušíková #Ide o právo #advokátska kancelária
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku