Havarijné poistenie: Kedy je šialenstvo ho nemať a kedy je už zbytočné?

, 13.11.2019 06:00

Častá dilema motoristu: Koľko ročné musí byť, alebo akú hodnotu má mať auto, aby ešte malo zmysel havarijné poistenie? V relácii Ide o peniaze odpovedá Vladimír Cvik.

Havarijné poistenie má podľa prieskumov každý tretí až štvrtý Slovák. Pri kúpe nového auta niet pochýb – čím je drahšie, tým väčšie šialenstvo je nemať dobrú havarijnú poistku. Pri starších autách už rozmýšľame, či sa nám to oplatí a či už peniaze za pomerne drahé, niekoľko stoeurové poistenie ročne, nevyhadzujeme zbytočne.

Či sa havarijné poistenie oplatí a kedy, čo všetko kryje a kedy vám auto nepoistia, koľko havarijné poistenie stojí, prečo sa ceny tak líšia a ako aj na havarijnej poistke ušetriť, hovoríme v relácii Ide o peniaze s Vladimírom Cvikom zo spoločnosti Netfinancie.sk.

O havarijnom poistení s Vladimírom Cvikom zo spoločnosti Netfinancie.sk

Reláciu si môžete vypočuť aj ako podcast.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vladimír Cvik #povinné zmluvné poistenie #Ide o peniaze #havarijné poistenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku